Service detail

Ev ve iş yerlerinizde bulunan internet hattınız sorun çıkartmakta ise, bunun bir çok sebebi olabilir. Konusunda uzman teknisyenlerimiz adresinize gelerek internet hattınızla ilgili testler yaparak sorunun kaynağını tespit ederek kalıcı olarak düzelmesini sağlamaktadır.

Servis sağlayıcılarının çoğu kez modeminiz bozuk yada kablonuz da sorun var gibi tespitleri yanlış çıktığını tecrübelerimiz göstermektedir. Sizde bu gibi yanlış tespitler yüzünden boş yere para harcamak istemiyorsanız. Teknisyenlerimiz adresinize gelerek sorunu çözmesi en sağlıklı çözüm yolu olacaktır.

İnternetin Yavaş Çalışmasına Çözüm

Konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından Dsl hattınızda yapılan inceleme ve değerlendirme çalışmasından sonra yaşanan sorun hızlıca çözüme ulaşmaktadır. Sizinde oyunlar gibi yüksek internet hız gerektiren platformlarda sorunsuz kullanım yapabileceksiniz.

Kablosuz internetiniz çekmiyorsa, yapacağımız alt yapı kontrol çalışmasından sonra ekstra acess pointler kullanarak evinizin her köşesinde internetin çekmesini sağlamaktayız. detaylar için arayınız

İnternetiniz çalışmıyorsa

İnternet bağlantınız çalışmıyorsa bunun bir çok nedeni olabilir. Modeminiz bozuk olabilir, kablonuz bozuk olabilir, Dsl hattınızda sorun olabilir. Bu sorunu detaylı incelememiz için adresinizde hattı test etmemiz gerekmektedir.

 

24/7 Emergency Call : 1800 654 5789

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur.